20 Ocak 2014

Çocuk Da Yapamadım Kariyer De

Merhaba!!! 

Bugün bir üçlemenin ilk kitabını tanıtacağım. Kitap 3 farklı yayınevinden çıktı. 3 edisyonun kapak resimlerini koydum, bakalım sizin favoriniz hangisi? Benim sanki Ephesus gibi :)
Kitabımız üçlemenin ilk kitabı. Bu kitapta öncelikle 3 genç kadının yaşamlarına tanık oluyoruz, onları tanıyor,iş ve aşk hayatlarına dahil oluyoruz. Akabinde kızlarımızın sevgililerini tanıyoruz ve macera devam ediyor.

Aslı, sessiz,sakin,duygusal biri. Metin adında bir sevgilisi var fakat ilişkisinden hiç memnun değil Aslı, kırk yılın başında görüştüğü Metin'e resti çekmek için kendinde güç aramaktadır.

Ahu,kızlarımız arasında en aklı başında, ayakları yere basan karakter. İş hayatında çok hırslı . 3 senelik bir sevgilisi var: Can. Can ile inişli çıkışlı bir ilişki yaşıyorlar.

Sibel ise en hareketli,en şıpsevdi, lüks ve ihtişam düşkünü, günü birlik ilişkiler yaşayan kahramanımız.Bir şirkette genel müdür asistanı olarak çalışıyor.

Aslı en sonunda Metinden ayrılmayı başarır. Ahu, Can'dan bir süre ayrı kalır, Sibel ise tam istediği gibi maço, zengin biriyle yani Baran ile tanışır. Ve tek arzusu Baran ile evlenip Yıldırım soyadını almak olur.


Bakalım karakterlerimizin başına kitap boyunca neler geldi? Aslı, Metin'den sonra yeni bir aşka yelken açabilecek  mi? Ahu- Can ilişkisi nihayete erecek mi? Sibel amacına erip Baran ile evlenebilecek mi?

Vefa Enver, sevdiğim bir yazar. Kurgusu güzel, dili akıcı güzel kitaplar yazıyor. Yeni kitaplarını okuyacağımız günler yakındır umarım.

Romantik-komedi, çik-lit gibi tarzları sevenler için okunası bir kitap,tavsiye ederim.


Yazar:Vefa Enver

Yayınevi:Ephesus Yayınları

Sayfa Sayısı: 400

Baskı Yılı: 2013


SERİNİN DİĞER KİTAPLARI

-Bunu Sen İstedin

-Neyse Ki Çocuk YaptımHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...