21 Haziran 2014

Baştan Çıkarma Seansları- YORUM

Lucinda Miller (Lucie) anne ve babasını kaybetmiş,başından bir evlilik geçmiş, kendine pek güveni olmayan bir fizik tedavi doktorudur. Aynı hastanede çalışmakta olan bir meslektaşından içten içe hoşlanmaktadır, fakat Stephen onu farketmemektedir.

Reid Andrews ise, babası eski bir dövüşçü olan, bol ödüllü karma dövüş sanatçısı bir gençtir. Geçirdiği sakatlık neticesinde omuz ekleminde oluşan bir hasar nedeniyle, şampiyonluğu kaptırır. Şampiyonluğu geri almaya niyetlidir.

Reid'in yolu Lucie'nin ofisine düşer. Lucie, genç adamı biryerden tanıdığını düşünür fakat nereden tanıdığını çıkaramaz. Kısa bir andan sonra Reid'in, abisinin en yakın arkadaşı olduğunu hatırlar :)

İkiliyi yıllar sonra biraraya getiren şey, Reid'in sakatlığıdır. Reid, Lucie'nin üzgün olduğunu anlar ve sebebini sorduğunda edindiği bilgi neticesinde, ikili bir anlaşma yapar. Anlaşmaya göre, Lucie; Reid'in maçına kadar Reid'in sakatlığını iyileştirecek, Reid ise, Lucie'yi baştan çıkarıcı bir kadın haline getirecektir. Bakalım anlaşma sürecinde neler olacak :)


Kitabın konusu cidden çok güzel, bana farklı geldi. Yazım dili akıcı ve güzeldi. Karakterleri de beğendim. Bu kitap benden kesinlikle geçerli not aldı. Fakat çevirinin bazı kısımlarında pürüzler vardı, onun dışında takıldığım bir nokta olmadı. Kitap seri imiş,şu ana kadar yurtdışında yayınlanan 3 kitabı var, ilk kitap Baştan Çıkarma Seansları. Okumak isteyenlere tavsiye ederim.

Yazar:Gina L. Maxwell
Çevirmen: Şebnem Özcan
Baskı Yılı: 2014
Yayınevi: Novella Yayınları


Kitaba puanım 5 üzerinden 4.
3 yorum:

 1. tabi sınavlar biter peş peşe kitap okursun :)))
  ben de istiyorummmmmmmmmmmm

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Az kaldı dayan bitiyor seninkiler :)

   Sil
 2. Haha cidden ne meşhur oldu bu kitap yaa sabahtan beri birçok blogu gezerken gördüm inanılmaz bir biçimde tanıtımlar ve açıklamalar yapmışlar. Özetinede baktım ama bu konuda tatmin edici birşey bulamadım. Sizin özeti yayınlama durumunuz varmı acaba?

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...