16 Eylül 2014

RKBT 3.GÜN SADECE SENİ SEVDİĞİMİ SÖYLEMEK İÇİN ARAMIŞTIM- CAST, PLAY LİST VE ÇEKİLİŞ


Turumuzun 3. gününden herkese merhabalar :)  Güzel bir ilk romanı konuk ediyoruz bu turumuzda. 


Şimdi, kitabımızın yazarı Sevgili Eda Tuzcalı'nın gözünden, romanını yazarken karakterlerle bütünleştirdiği castımıza bakalım :)


Sude Taşpınar: Kendine güvenen, zeki, güzel ve güzelliğinin getirilerini kullanmaktan asla çekinmeyen herkes tarafından sevilen ama aşkı hiç bilmeyen bir kadın. 


Mert Dağhan: Her zaman kozasında yaşamış, çekingen, nazik bir adam. Aslında çok yakışıklı olmasına rağmen çekingenliği yüzünden asla kızlarla sağlam ilişkiler kuramamış.

Ceylin Tekin: Tekin ikizlerinden beyaz olanı. Oldukça neşeli hazırcevap ve heyecanlanınca çişi gelen bir hatun kişi. Erkeklerle olan ilişkileri uzun boyu ve ikizi Hakan tarafından sürekli 
baltalanıyor.


Hakan Tekin: Siyah ikiz. Kendisinin mükemmelliğin sözlük anlamı olduğunu düşünen ve bunu her anlamda karşısındakilere hissettiren, söz konusu çevresindeki kızlar olduğunda oldukça kıskanç olan, çapkınlığın kitabını yazmış finansçı.

Kaan Yavuzalp: Aileden gelen zenginliğiyle sürekli başını belaya sokmuş, nihayetinde babası tarafından devlet üniversitesine sürgün edilmiş çapkın bir adam. Okulu bitirir bitirmez idealleri peşinde koşarak Hope’u açmış.

Deniz Ilgaz: Arkadaş grubu içindeki en gerçekçi, her zaman insanların gözüne doğruyu sokan kişidir. Kibirli, zeki, sınır tanımayan boyun eğmeyen mantıklı, sivri dilli.

Ela Hanlar: İçlerinde en küçükleri olan Ela öğrencilik hayatını 40 yaşına kadar sürdürmeye kararlı bir genç kız. Aralarındaki en küçük ve tek bakire oluşu kızların ona karşı korumacı olmasına neden oluyor. Ela oldukça patavatsız ve sakar biri.

Batuhan Davis Duff: İngiliz bir baba ile Türk anneden doğan Batuhan, iki kültür arasında sıkışıp kalmış bir müzisyen. Hope’un solistliğini yapan genç adam oldukça inatçı bir karaktere sahip.

Pınar Çelikel: Minyon görünüşünün altında güçlü ve espirili bir kişiliğe sahip olan Pınar oldukça yetenekli bir asistan.

Miray Dağhan: Yetiştiği ortam yüzünden hareketli ve haşarı kişiliğe sahip olan Miray aynı zamanda Mert’in kuzeni.  
Sevgili Selenay Kaya'nın hazırlamış olduğu tanıtım videosu için: Sadece Seni Sevdiğimi Söylemek İçin Aramıştım


Kitapta geçen şarkılar:

Sude ve Mert Gezi Parkı'nda gezerken: Lionel Richie – Hello HELLO Sude ve Mert bar sahnesi: Pink – Sober SOBER Batu-Mert konuşurken çalan şarkı: Neil Diamond, Cherry Cherry CHERRY CHERRY Batu-Deniz barda konuşurken: Berlin - Take My Breathe Away TAKE MY BREATHE AWAY Kaan’ın bardaki iç çatışması:The Who- Behind Blue Eyes BEHİND BLUE EYES Sude-Mert Dubai’ye gitmeden önce konuşurken: Johnny Cash - You Are My Sunshine YOU ARE MY SUNSHİNE


Ve elbette kitabımızın isminin İngilizce karşılığı olan müthiş şarkı ( STEVİE WONDER- I JUST CALLED TO SAY I LOVE YOU) : http://www.youtube.com/watch?v=QwOU3bnuU0k


a Rafflecopter giveaway

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...