14 Ağustos 2015

DKOE- BENİ SEV DİYE-ASUDE KİTAP TANITIMI, ALINTILAR, ÇEKİLİŞYepyeni bir okuma etkinliği ile karşınızdayız. Asude'nin basılan 5. romanı Beni Sev Diye, geçtiğimiz günlerde raflarda okuyucularının huzuruna çıktı. Etkinlik kapsamında, 2 adet hediye ettiğimiz kitabımızı kazanmak isterseniz, Deniz Kızları İle Okuma Etkinlikleri facebook sayfamızdan ve bloglarımızdan şansınızı deneyebilirsiniz.Kitap Tanıtımı:

Aşk mı? Nefret mi? Gurur mu? Kabulleniş mi?

Ateş gibi kızıl saçlarıyla bambaşka bir güzelliği olan Kristy, buzdan bir iklimin hüküm sürdüğü topraklarda yapayalnız, yoksul bir hayat yaşamaktadır. Onu gören her erkeğin dikkatini çeken büyülü güzelliğine rağmen, kalbini kimseye açmayacağına dair kendine bir söz vermiştir. Çünkü kalbinin derinliklerinde, yedi yıl önce evlendiği ancak yüzüne bile bakmadan onu kovan o zalim adamın izlerini taşımaktadır.

Simsiyah saçları, geceden karanlık gözleri, dünyayı yüklenecek kadar güçlü görünen bedeniyle Bradley, her kadının romantik hayallerini süsleyen görkemli bir soyludur. Onda eksik olan tek şey, bir kalptir. Genç adam unutmayı seçtiği geçmişinden uzak, duygusuz bir hayat yaşarken, kızıl saçlı asi bir kadınla karşılaşır. Bu gizemli kadının gerçek kimliğini öğrendiğinde dünyası sarsılacaktır.

Geçmiş yaraların sızısını hâlâ duyan genç kadın, geleceğini de yaralamaya ant içmiş Bradley ile yeniden karşılaştığında, yedi yıl önceki gibi itaatkâr olmayacaktır.

Ve genç adam asla kabullenemeyeceği gerçeklerle yüzleşirken, Kristy'nin asi ruhunun arkasındaki masumiyetle, sadece kalbinin değil, derin bir aşkın da farkına varacaktır.
(Tanıtım Bülteninden)


Kitabın Yazarı: Asude
Sayfa Sayısı: 592
Baskı Yılı: 2015
Dili: Türkçe
Yayınevi: Ephesus Yayınları


Gelelim kitabımızdan seçtiğimiz alıntılarımıza, beğenmeniz dileği ile, keyifli okumalar :)

a Rafflecopter giveaway

1 yorum:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...