16 Ekim 2015

Aşka Güven- Özge Gül- Kitap TanıtımıYepyeni bir kitap tanıtımından merhaba. Arkadaşlarımın kitapları çıktığında ekstra sevindiğim ve heyecanlandığım bir gerçek. Özge Gül, ikinci kitabı Aşka Güven ile huzurlarınızda. Kendisinin ilk basılı kitabı Tutkulu Aşktı. Bu kitabı da ilk kitaptan tanıdığımız Selin ve Murat çiftinin kitabı. Kendisine ikinci kitabıyla çıktığı bu yolda çooook başarı diliyorum <3


Aşka Güven - Özge Gül

Çıkış Tarihi: 16 Ekim Cuma


ARKA KAPAK

Tutkulu Aşk'taki Selin ve Murat'ın yarım kalan hikâyesi devam ediyor...
Hangi bilge dile getirmiş ya da hangi yüce âşık iddia etmişti bunu?
Aşk; her zaman huzur getirir...
Bir kez ilişti mi gözlerin, dokundu mu tenin sevdaya, yolculuğun sonu hayal ettiğin mutluluk mu olurdu?
Selin için aşk her zaman huzur vermezdi ve bunu ilk aşkı tarafından aldatıldığında öğrendi. İnsanlar birini bulamazken, Selin yeni bir aşkın gücüyle karşılaştı.
Bu gücün adı: Murat Yıldırım'dı.
Peki ya kalbi yumuşak ve aşkı hiç tatmayan Murat, Selin'i yersiz bir şekilde kaybettikten sonra nasıl bir yol izleyecekti? Sahip olmak istediklerinin bilinciyle nefes alan bu güçlü adam, galiba hayatı dalgaya alırken, acının ona dokunuşuyla da pembe bulutların üzerinde dolanmaktan vazgeçecekti.
Aşka tekrar inanmak isteyen bir kadın ve sevginin önemini anlayacak olan bir adam. Birbirlerinden başkasına ihtiyaçları yok.
Tek yapmaları gereken, aşka güvenmek...
***
“Bu senin için ilk dizlerim üzerine düşüşüm değil. Son da olmayacak. Karşındayken duygularımın bedenimi eğişi gururumu kızdırsa umurumda değil. Çünkü seni sevmek böyle bir şeymiş, anladım. Hırçınsın. Kırarsın. Ama sevilmeye değersin... Ben sevmeyi ne kadar öğrendim bilmiyorum ama seninle birlikte olarak 
yepyeni şeylere açmak istiyorum yüreğimi...”

1 yorum:

  1. bir kitap aşığı olarak sizi tesadüfen buldum. çok başarılı bir blog olmuş elinize sağlık. amatör olarak yaptığınız bu blogdan para kazanmak isterseniz lütfen irtibat kurun. saygılar.
    tuncmert1515@gmail.com

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...